Kniha, která Vás dostane!


Už jste někdy četli knihu, která Vám totálně změnila život? Ať už je odpověď na tuto otázku jakákoliv, tak rozklikněte tento článek. Rozhodně to stojí za to!

Název knihy: Ví o tobě

Autor knihy: Sarah Pinborough
Žánr: Thriller
Počet stran: 304
Orientační cena: 299 Kč

První jsem si myslela, že půjde o další knihu, jejíž popularita brzy vyšumí. Recenze a hodnocení mě však nakonec nenechaly chladnou. Neustále jsem chodila kolem knihkupectví a rozhodovala se zda si knihu pořídit či ne. První chyba byla, že jsem tak dlouho váhala. Uběhlo asi čtrnáct dní, než jsem se rozhodla objednat si ji přes jeden nejmenovaný eshop za zvýhodněnou cenu. Říkala jsem si, že když se mi nebude moc líbit, tak aspoň nebudu litovat peněz, které jsem do ní vrazila. To byla druhá chyba, kdybych věděla do čeho jdu, tak bych si klidně ještě připlatila.

Si to představte. Na první pohled to vypadá jako klasický zamilovaný trojúhelník. Dvě ženské, jeden chlap. Co se asi tak může dít? Jenže není všechno tak jak se na první pohled zdá. Je hrozně těžké psát o této knize a nevyzradit žádnou klíčovou věc. Nechtěla bych Vás okrást o ten požitek z knihy. Pocity, které se mnou při čtení lomcovali, byly přímo neskutečné.

Sarah Pinborough se mnou udělala něco, co naposledy dokázala Rowlingová.

A to už jsou ode mě opravdu silná slova.

Nevíte komu máte věřit. Nevíte čemu máte věřit a neustále nad celým příběhem přemýšlíte. Skládáte si ho v hlavě jako puzzle. Kdyby to šlo, tak by jste tu knihu přečetli jedním dechem. Ale to nejde. Motá Vám hlavu a nutí Vás neustále přemýšlet. Je to fascinující.

Nedá se říct, že by se kniha rozjížděla pomalu nebo rychle. Plyne opravdu přirozeně, což je (podle mě) pro tento příběh velice důležité. Hlavou Vám neustále víří myšlenky a vy si říkáte. Jak to asi dopadne? 

Jediná věc, která mě mrzela byla ta, že jsem si o tom neměla s kým popovídat. Tak kdyby měl někdo zájem, tak napište do komentářů. ALE hlavně nevyzraďte konec!

Doufám, že s přečtením knihy neváháte jako já. Určitě neprohloupíte, když si ji pořídíte. Ukáže Vám nový směr, nový smysl života a taky Vám dojde, že máte dávat větší pozor na to, s kým se ve svém životě stýkáte.

One thought on “Kniha, která Vás dostane!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *